ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вугілля Одесі дісталося за завищеними тарифами

Як Одеса купляла вугілля влітку
Depo.
14 вересня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
Вугілля Одесі дісталося за завищеними тарифами
Вугілля Одесі дісталося за завищеними тарифами

Бюджетні установи Одеської області у червні-серпні уклали більшість договорів на постачання вугілля марки ДГ ( 13-100 ) за ціною понад 3 тисячі гривень за тонну, що майже в півтора рази дорожче середніх цін на це паливо по Україні, пише Depo.Одеса, зсилаючись на "Наші гроші".

Влітку одеські комунальники та працівники сфери освіти уклали 42 угоди на постачання вугілля на суму 33180000 гривень. З них 30 контрактів на суму 20,60 мільйонів гривень отримало ВАТ "Виробниче об'єднання "Облпаливо".

Переважна більшість угод з компанією "Облпаливо" було укладено на поставку вугілля газової групи ДГ (13-100) за цінами близько 3 тисячі гривень за тонну і вище. У той же час, бюджетні установи в інших регіонах влітку уклали угоди на постачання цієї ж марки палива зі схожими характеристиками вологості і зольності за ціною 2 тисячі гривень за тонну.

Офіційно ВАТ "Виробниче об'єднання "Облпаливо" володіє кіпрська компанія "Ісмл інвестмент кепітал менеджмент лімітед". Номінально вона належить мешканці Віргінських островів Рікардо Васкез. Наглядову раду очолює донецький підприємець Андрій Богданов. Після того, як почалися військові дії на Донбасі А. Богданов перебрався в Україну і увійшов до правління знову громадської організації "Підприємці Сходу України".

Більше цікавих подробиць з життя Одеси можна прочитати на Depo.Одеса