ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Всі зароблені в Україні гроші Боровик перераховує воїнам АТО

Боровик подав власну "електронну" податкову декларацію
Depo.
6 квітня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua
Всі зароблені в Україні гроші Боровик перераховує воїнам АТО
Всі зароблені в Україні гроші Боровик перераховує воїнам АТО

Саша Боровик опублікував на своїй сторінці у "Фейсбук" власну податкову декларацію, а саме добровільно вирішив розповісти про свої статки, пише Depo.Одеса.

"Як "виконуючий обов'язки" заступника голови обласної адміністрації я не є державним службовцем. Проте, я хочу подати свою "електронну" податкову декларацію.

Працюючи більшу частину 2015 року в державних структурах, спочатку в Міністерстві Економіки, а потім в Одеській ОДА, я заробив 10,698.39 гривень (близько 300 доларів). Всі ці кошти я перерахую на благодійні акції для Воїнів АТО.

В Україні ні в мене, ні у моєї сім'ї немає нерухомості, землі і немає машин. Мої місячні витрати складають: 5,000 гривень на місяць за оренду квартири в Одесі. Крім того я щомісяця плачу 630 євро за страховку з охорони здоров'я, і ​​за оренду квартири в Мюнхені - 1,450 євро на місяць. Я тримаю акції в компаніях Microsoft, Biosignalgroup, бонди німецького уряду і маю вклади в декількох інвестиційних фондах котрі займаються діяльністю в Україні. У мене є три банківські рахунки за кордоном - в США, Німеччині та Великобританії на яких знаходяться кошти отримані мною до приїзду в Україну і ніякі пов'язані з країною", - розповів він.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса