ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Волонтер з Рівного стала заступником Саакашвілі

Призначення відбулося на підставі успішного проходження спеціальної перевірки
Depo.
12 травня 2016 18:01
ФОТО: depo.ua
Волонтер з Рівного стала заступником Саакашвілі
Волонтер з Рівного стала заступником Саакашвілі

Розпорядженням голови Одеської обласної державної адміністрації від 29 квітня 2016 №124/к-2016 Соломія Бобровська призначена на посаду заступника голови Одеської обласної державної адміністрації, передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

Призначення відбулося на підставі успішного проходження спеціальної перевірки, узгодження в Адміністрації Президента України та співбесіди в Кабінеті Міністрів України.

Соломія Бобровська продовжить виконання функцій заступника з гуманітарних питань і, відповідно до розподілу обов'язків між головою, заступниками голови обласної державної адміністрації івзаємозамінністю, при відсутності інших заступників виконуватиме функції з соціальних питань.

Відзначимо, що вранці 12 травня в деяких ЗМІ з'явилася інформація про те, що Бобровська, навпаки, не пройшла перевірку і буде звільнена з посади віце-губернатора.

Нагадаємо, Бобровська приступила до функцій в.о. заступника голови ОДА в минулому році. Народилася і жила в місті Рівне, відома своєю волонтерською діяльністю.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса