Водіям приготуватися: На дорогах Одещини з'явилися копи з відеофіксаторами

У місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг патрульна поліція Одеської області почала використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встанолених швидкісних режимів — лазерні пристрої для вимірювання швидкості TruCam

Патрульні з відеофіксаторами почали працювати сьогодні, 8 жовтня. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу управління Патрульної поліції Одещини.

Зокрема, "гонщиків" ловитимуть на дорогах км 464 а/д М05 "Київ-Одеса", км 410 а/д М05 "Київ-Одеса", км 11+800 а/д М15 "Одеса-Рені", км 42+900 а/д М15 "Одеса-Рені", км 17+800 а/д М14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ", км 55+50 а/д М14 "Одеса-Мелітополь-Новоазовськ".

"При використанні TruCam на дорозі патрульними, будуть повідомляти дорожні знаки, які попереджують про фото - та відеофіксацію порушень.

У місцях, де патрульна поліція фіксуватиме порушення швидкісного режиму, стоятимуть службові автомобілі з увімкненими проблисковими маячками синього кольору", - йдеться у повідомленні.

В патрульній поліції стверджують, що пристрій TruCam має спеціальний алгоритм шифрування, що унеможливлює втручання у систему чи будь-яке корегування даних.

Перший тиждень водіїв обіцяють не штрафувати. Відповідно до статті 122 КУпАП, при перевищенні швидкості більш як на 20 км/год - санкція статті передбачає штраф у розмірі 255 гривень (ч.1), перевищення швидкості більш як на 50 км/год - штраф 510 гривень (ч.3).

Нагадаємо, у Чернівецькій області також працюватимуть патрульні з вимірювачами швидкості.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса