Військовослужбовцям у Болграді представили Бойовий Прапор

Для 88-го окремого штурмового батальйону це стало найвищою нагородою

Сьогодні, 5 серпня, у військовій частині А/2613 Болграда пройшло представлення Бойового Прапора 88 окремого десантно-штурмового батальйону особовому складу. Про це пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Болградської РДА.

Під час військового параду до Дня Незалежності України командир цього військового підрозділу, підполковник Олександр Кілафли отримав Бойовий Прапор з рук президента України Петра Порошенка.

Розпочався захід з урочистого внесення Бойового Прапора 88 окремого десантно-штурмового батальйону на плац військової частини, на якому був вишикуваний особовий склад.

"Для нашої частини це найвища нагорода, яка свідчить про значний внесок особового складу батальйону в розвиток і становлення Збройних Сил України, захист національних інтересів і територіальної цілісності нашої держави" - зазначив у своєму зверненні до особового складу командир військової частини А/2613, підполковник Олександр Кілафли.

Він налогосив, що цей прапор був вручений за участь військовослужбовців підрозділу в бойових діях у зоні АТО.

Привітати військовослужбовців військової частини А/2613 прийшли представники обласної, районної та міської влади, Нацполіції, а також міської організації Української спілки ветеранів Афганістану.

У прес-службі зазначили, що військовослужбовці 88-го окремого десантно-штурмового батальйону постійно беруть участь в антитерористичній операції на сході України, де зарекомендували себе як одні з кращих захисників Вітчизни.

Нагадаємо, також 24 серпня Бойовий Прапор з рук президента отримали одеські морські піхотинці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса