ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Військові навчання українських та американських водолазів проходять успішно

Водолази України та США на навчаннях "Сі Бриз-2015" демонструють високі показники підготовки
Depo.
3 вересня 2015 16:18
ФОТО: depo.ua
Військові навчання українських та американських водолазів проходять успішно
Військові навчання українських та американських водолазів проходять успішно

У ході українсько-американських навчань "Сі Бриз-2015" в акваторії Одеського морського порту тривають практичні дії військових водолазів із використанням різного типу спорядження, пише Depo.Одеса з посиланням  на "Народну Армію".

До участі в підводній компоненті навчань залучаються: дивізіон пошуково-рятувальних суден, водолази з екіпажів кораблів та спеціальних підрозділів, фахівці Прикордонної служби України, а також водолазна група ВМС США та спостерігачі з Румунії.

Під час підготовки та виконання практичних спусків військовослужбовці активно працюють над підвищенням сумісності та спроможності спільно виконувати завдання як персоналу на березі, так і водолазів під водою.

Усі роботи проводяться із застосуванням американського спорядження на глибинах до десяти метрів.

Вже перші тренування підтвердили високий рівень сумісності українських та американських колег під час виконання спільних завдань, а також якісну професійну підготовку всіх учасників підводної компоненти цих навчань.

Після ретельної перевірки спорядження, зокрема функціонування кабель-шлангової зв'язки, призначеної для подачі повітря, здійснення зв'язку, підводного освітлення, а також перевірки підводної відеокамери, водолаз приступає до визначених робіт.

За оцінкою керівництва навчання, того дня всі цілі, поставлені перед водолазами, були досягнуті. Представники командування переконалися, що за потреби військові дайвери країн-партнерів готові оперативно і грамотно, використовуючи нові технічні засоби, ефективно виконати поставленні завдання.

Як повідомлялося раніше, "Сі Бриз-2015" проходять у рамках міжнародного навчання водолазів.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.