Вивозила ухилянтів на власному авто: Судитимуть поліцейську з Одеси
Перед судом постане поліцейська з Одеси, що власним авто доправляла ухилянтів до кордону
Про це інформує пресслужба ДБР, передає Depo.Одеса.
Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо колишньої правоохоронниці, яка налагодила схему незаконного вивезення військовозобов’язаних за межі України.
В одному з епізодів жінка запропонувала "клієнту" організувати за 25 тисяч доларів США зняття з військового обліку та безперешкодний виїзд за кордон. За ці гроші вона пообіцяла оформити фіктивний медичний висновок через нібито зв’язки з медиками та працівниками територіального центру комплектування.
Додатково гарантувала виготовлення підроблених документів і супровід до кордону, звідки чоловіка мали переправити до Молдови.
Правоохоронницю викрили під час спроби відправити за кордон чергового ухилянта, який перебував у неї в салоні авто.
Наразі вона звільнена з правоохоронного органу та обвинувачується в обіцянці здійснити вплив на прийняття рішення посадовою особою за надання неправомірної вигоди для себе та третіх осіб (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). Їй загрожує до 5 років позбавлення волі.
Нагадаємо, на Одещині бійці військової частини отримували бойові виплати під час того, як ремонтували командирові квартиру.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса