Вилкове: Режисер показав "українську Венецію" під незвичним кутом

Стрічка "Дельта" представлена у програмі Національного конкурсу ОМКФ-2018

Сьогодні, 20 липня, в рамках 9-го ОМКФ пройшла прес-зустріч з представниками документального фільму "Дельта". Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

За словами продюсера картини Геннадія Кофмана, фільм вже об'їздив кінофестивалі в Лейпцигу, Лондоні, Варшаві. У цьому році планується вихід "Дельти" на широкий екран, проте продюсер пережива, щоб документальна картина не "загубилася серед блокбастерів".

Кадр з фільму "Дельта" / Фото: DELTA documentary

Відзначимо, що українці завдяки стрічці зможуть побачити не стандартне Вилкове, і вже точно не "українську Венецію", як це намагаються нам нав'язати. За словами режисера Олександра Течинського, картина знімалася дві зими, показуючи суворі будні місцевих жителів. "Взимку все трохи інше, люди інші", - зізнається Течинський. Він також розповів, що перший рік зйомок допомагав місцевим жителям косити очерет, тому і зміг максимально близько показати вилковчан. Останні, зауважимо, були присутні на показі картини і зізналися, що не впізнали рідні місця, настільки все знято з незвичного для них ракурсу.

Нагадаємо, знаменита японська режисерка розповіла, навіщо знімала власні пологи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса