ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відсторонений від посади головний освітянин Чернівців подав до суду на Продана

Сергій Мартинюк  у судовому порядку має намір поновитися на роботі, а також отримати стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу

Depo.
5 лютого 2019 15:53
ФОТО: depo.ua

Відсторонений від виконання обов'язків начальника управління освіти Чернівецької міськради Сергій Мартинюк подав до суду на секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на "Молодий буковинець".

Справу розглядає Чернівецький окружний адміністративний суд.

Згідно з ухвалою від 23 січня 2019 року, екс-начальник управління освіти у своєму позові просить суд визнати протиправним та скасувати розпорядження № 1628-к від 17.12.2018 року секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, а також поновити Мартинюка на посаді.

Водночас Чернівецький окружний адміністративний суд вирішив залишити його позовну заяву без руху, а також встановити позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали суду.

Як відомо, у грудні минулого року Продан звільнив Мартинюка "за неналежне виконання посадових обов'язків, допущення грубих порушень зберігання в управлінні освіти міської ради відомостей, які містять інформацію з грифом обмеження доступу "Для службового користування".

Також раніше до суду на Продана подала Наталія Хілько, яку було відсторонено від виконання обов'язків головного архітектора Чернівців.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook