ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відпочинок на піску одеських пляжів став небезкоштовним

Працівники платного пляжу "Ріо" вимагають плату від, відпочиваючих просто на піску, туристів
Depo.
16 липня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Відпочинок на піску одеських пляжів став небезкоштовним
Відпочинок на піску одеських пляжів став небезкоштовним

Одне з найулюбленіших місць відпочинку в Одесі - пляж "Отрада" став приводом для неабиякої суперечки. Як виявилось, працівники платного пляжу "Ріо" вимагають плату від відпочиваючих на піску, туристів, пише Одеса.depo.ua.

Неприємний конфлікт виник між охоронцем пляжу та його відвідувачем. Приводом для цього стала необґрунтована агресія охорони на адресу одного з одеситів, котрий збирався відпочити на піску і не замовив жодної платної послуги, такої як парасоля від сонця чи шезлонг.

Мешканець міста на ім'я Михайло був вражений тим, як його зустріли на узбережжі його рідного міста. Він впевнений, що воно має бути доступним для відпочинку всім одеситам, незалежно від того, користуються вони платними послугами чи ні. Михайла наполегливо просили покинути "приватну власність" або заплатити за послугу, незважаючи на те, що користуватись нею він не буде. Начебто чистка піску - додаткова послуга пляжу, якою користуються відвідувачі.

Слід нагадати "власникам" платник зон одеських пляжів, що чинним законодавством України чинити перешкоду для проходу к морю та нав'язувати платні послуги заборонено. Та про те, що кожна платна зона повинна включати в себе зону безкоштовних послуг, де прості мешканці міста зможуть насолоджуватися сонцем и морем безоплатно.

Детальніші подробиці та новини з життя одеситів можна знайти на Одеса.depo.ua.

Мітки: #