Вбивця працівниці Одеського СІЗО назавжди сів за ґрати

Малиновський районний суд Одеси ухвалив вирок, яким визнав винним ув'язненного, який вбив працівницю Одеського слідчого ізолятора, а потім розчленив її тіло

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Малиновського райсуду.

Обвинуваченому призначили покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Як зазначили у прес-службы, у судових засіданнях обвинувачений свою провину не визнав.

При визначені виду та міри покарання обвинуваченому, суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, його вік та соціальне положення, характер, мотив та обставини вчиненого злочину, а також обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Справу розглядали головуючий суддя О. Старікова суддя Н. Кузьменко та троє присяжних.

У суді нагадали подробиці злочину. 17 серпня 2017 року обвинувачений, перебуваючи під вартою в Одеському слідчому ізоляторі, знаходячись у приміщенні свинарнику установи, тричі вдарив ножем співробітницю установи. Від отриманих поранень жінка померла. Після цього в'язень розчленив її тіло і сховав у баку для сміття та викотив його до адміністративної території установи.

Нагадаємо,  зловмисник раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за статтями 187 (розбій) та 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса