Важкоатлетка з Одещини візьме участь в Олімпіаді-2020 у Токіо

Важкоатлетка із Чорноморська Анастасія Лисенко завоювала другу олімпійську ліцензію для Одеської області

Важкоатлетка з Одещини візьме участь в О…
Анастасія Лисенко -- у центрі

Це стало відомо після перемоги Анастасії Лисенко на міжнародному турнірі в турецькому Гізіантепі, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділенні Національного олімпійського комітету в Одеській області.

На турнірі пам’яті триразового олімпійського чемпіона Наіма Сулейманоглу Анастасія Лисенко у ваговій категорії "+87 кг" підняла у сумі 270 кг (ривок - 121, поштовх – 149), ставши першою у всіх трох справах.

Згідно з правилами відбору до Олімпіади, спортсменка виконала всі шість обов’язкових ліцензійних старти і завершила відбір на сьомому місці у рейтингу. Олімпіада у Токіо стане другою в кар’єрі Анастасії.

Також динамівка із Чорноморська зайняла третє місце за системою Сінклера серед усіх спортсменок турніру та отримала грошовий приз в розмірі $1500.

У відділенні Національного олімпійського комітету нагадали, що Лисенко встановила по три національних рекорди на трьох стартах: на Кубку України в лютому, на чемпіонаті України в липні та на чемпіонаті світу у вересні, де вона показали найкращий результат в кар’єрі, ставши п’ятою (ривок – 129, поштовх – 157, сума – 286 кг). Крім того, у 2019-му Анастасія завоювала три срібні медалі чемпіонату Європи.

Зазначимо, що це вже друга олімпійська ліцензія, яку отримала спортсменка з Одещини, першу виборола майстер стендової стрільби Ірина Маловічко, ставши у вересні п'ятою на чемпіонаті Європи. Остаточно одеське представництво у Токіо-2020 визначиться у червні 2020-го.

Depo.Одеса писав, що  Анастасія Лисенко стала переможницею Кубку України з важкої атлетики.