В Україні готуються провести міжнародні тренування військових "СІ Бриз -2019"

Міжнародне навчання відбудеться у північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях

Сьогодні, 11 лютого, в Одесі розпочалася головна конференція з планування українсько-американського навчання "Сі Бриз-2019", повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Міністерство оборони України.

"Протягом конференції ми маємо завершити уточнення навчальних завдань, опрацювання проекту сценарію та плану навчання, підготовку штабу керівництва до планування операцій відповідно до стандартів НАТО. Також в ході спільної роботи відбудеться узагальнення складу сил та засобів від Збройних Сил країн-учасниць і проведення рекогносцировки місць проведення навчання", ‒ підкреслив керівник навчання "Сі Бриз-2019" від української сторони, заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

За задумом керівництва навчання, цьогорічні українсько-американські маневри серії "Сі Бриз" як завжди будуть багатофункціональними і дуже корисними для його учасників.

Головною перевагою буде масштабність та унікальний формат проведення маневрів адже військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО де тільки це можливо — на морі, суходолі, у повітрі та під водою.

Нагадаємо, минулого року моряки, піхота та авіація провели спільні навчання у рамках "Сі Бриз - 2018".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса