ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В СБУ спростовують заяву Марушевської про перешкоджання роботі Одеської митниці

СБ України спростовує заяву керівника Одеської митниці про нібито блокування спецслужбою роботи установи
Depo.
6 квітня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса з посиланням на прес-службу відомства, СБ України спростовує заяву керівництва Одеської митниці про нібито блокування спецслужбою роботи установи, зокрема через перевірку стану охорони державної таємниці.

Співробітники СБУ, діючи виключно в правовому полі, виявили численні порушення на Одеській митниці вимог Закону України "Про державну таємницю". Зокрема, жоден з керівників Одеської митниці, включаючи начальника, не подав документи для оформлення допуску та доступу до держтаємниці відповідно до чинного законодавства.

Керівництво Одеської митниці неодноразово ігнорувало письмові нагадування з боку начальника режимно-секретного підрозділу установи щодо необхідності оформлення зазначених допусків. Тож керівництво митниці не може і не має права ознайомитися, накладати резолюції та підписувати таємні документи, з якими безпосередньо пов’язане виконання ними своїх посадових обов’язків.

Тому, за результатами перевірки та з урахуванням виявлених численних порушень, СБ України прийнято рішення щодо призупинення дії спецдозволу Одеської митниці Державної фіскальної служби на провадження діяльності, пов’язаної із державною таємницею.

Заяви керівництва митниці щодо упередженості при проведенні перевірки СБ України вважає відверто не коректними.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України "Про державну таємницю" Служба безпеки України є спеціально уповноваженим державним органом у сфері забезпечення охорони державної таємниці та здійснює контроль за цим напрямом на усіх підприємствах, установах та організаціях, які проваджують діяльність пов’язану із держтаємницею.

Раніше повідомлялося, що голова Одеської митниці Юлія Марушевська у своєму зверненні до президента України Петра Порошенка заявила про перешкоджання роботі Одеської митниці співробітниками СБУ.