В Одеському порту реконструюють концертно-виставкову залу та площу перед Морвокзалом

Державна архітектурно-будівельна інспекція України погодила технічну документацію на виконання робіт та надала дозвіл на проведення реконструкції адміністрації Одеського порту

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу адміністрації Одеського порту.

Оскільки верхні перекриття концертно-виставкової зали одночасно служать основою замощеній площі перед головною будівлею морського вокзалу, проект передбачає також реконструкцію і самої площі.

Термін виконання робіт, згідно з договором, - сім місяців, загальна вартість проекту - 102,24 млн грн.

За інформацією фахівців служби будівництва адміністрації порту, концертно-виставкова зала була побудована у 1994 році. Динамічні навантаження в період експлуатації зали не кращим чином позначилися на технічному стані її елементів. Як показують дані обстеження конструкцій незалежної профільної інспекцією, "окремі ділянки будівлі мають у своїй конструкції плити перекриття, технічний стан яких близько до аварійного". Взявши до уваги висновки експертів про неможливість подальшої безпечної експлуатації зали, адміністрація порту ініціювала проведення реконструкції цього об'єкта.

На даний час, за словами начальника адміністрації порту Ігора Ткачука, проектна документація на реконструкцію концертно-виставкової зали і площі над нию пройшла всі етапи погоджень, експертиз і отримання дозволів від державних контролюючих органів. "Після реконструкції внутрішні приміщення КВЗ отримають сучасні інтер'єри і будуть оснащені новими інженерними мережами. Це дасть нам можливість знову проводити в залі міжнародні виставки і конференції на вищому рівні і повернути таким чином Морському вокзалу славу центру культурного та громадського життя Одеси", - зазначив він та додав, що проект передбачає зміни в дизайні привокзальної площі, щоб зробити її більш привабливою для одеситів і гостей міста в плані проведення дозвілля.

Виконуватиме роботи ТОВ "Техбудцентр". Найближчим часом розпочнуться роботи з демонтажу конструкцій перекриття.

Нагадаємо, раніше в Одесі представили оновлений дизайн Морвокзалу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса