UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Одеському Медині проходять вибори ректора, спостерігачі фіксують порушення

Співробітники ОНМедУ та студенти обирають ректора з трьох кандидатів в приміщенні на Валіховському перевулку сьогодні, 25 листопада

В Одеському Медині проходять вибори рект…

Про це повідомляє Depo.Одеса.

На посаду ректора балотуються три кандидати. Перший з них – ексректор ОНМедУ, голова Вченої Ради університету, академік НАМНУ, професор Валерій Запорожан. Посаду ректора він зайняв ще в далекому 1994 році, вже більше як чверть століття тому. 

Другий кандидат – Олена Олександрівна Якименко, директор міського відділу охорони здоров'я, завідувачка кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та терапії. Третій кандидат – ексректор, якого призначила ще Уляна Супрун, й з призначенням якої не змирився Запорожан – Владлена Геннадіївна Дубініна, доктор медичних наук, лікар і громадський діяч. 

Так, спостерігачі на виборах зафіксували вже перші порушення. Деякі іноземні студенти фотографують свої заповнені бюлетені та заходять по двоє. Загалом майже всі студенти-іноземці заходять в кабінку для голосування з телефоном в руках.

 

Нагадаємо, в Одеському національному медичному університеті понад два роки тривало двовладдя, на довгий час владу фактично захопили прихильники колишнього ректора Валерія Запорожана.

Раніше Одеський "медин" саботував міжнародний іспит з основ медицини.

Всі новини Одеси читайте на Depo.Одеса

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"