В Одеському аеропорту узбек намагався підкупити прикордонника

Громадянин Узбекистану за допомогою $300 намагався вмовити прикордонників пропустити на територію України його співвітчизника

Учора, 10 липня, в Одеському аеропорту співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби затримали громадянина Узбекистану, який намагався підкупити прикордонників, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Одеський прикордонний загон.

Іноземці не змогли підтвердити мету запланованого перебування на території України тому прикордонниками відмовили їм у в перетині державного кордону та хотіли повернути їх зворотним рейсом. Проте один з узбеків звернувся до прикордонників з проханням "вирішити" питання щодо пропуску на територію України його та співвітчизника, запропонувавши за це 300$.  

Хабародавцю заборонили в’їзд на територію України на три роки, та разом з співвітчизником відправили додому. Матеріали документування протиправних дій громадянина Узбекистану передали до військової прокуратури Одеського гарнізону за ознаками злочину, передбаченого ст. 369 ККУ. 

Нагадаємо, в одеському аеропорту двоє іноземців намагалися підкупити прикордонника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса