ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В "одеській Венеції" влітку може початися епідемія холери

Зараз ведеться будівництво вакуумної каналізації, щоб не скидати неочищені стоки в Дунай
Depo.
19 квітня 2016 13:39
ФОТО: depo.ua
В "одеській Венеції" влітку може початися епідемія холери
В "одеській Венеції" влітку може початися епідемія холери

У місті Вилкове Біляївського району стурбовані станом водопровідних мереж і очисної станції, яка не дозволяє подавати в необхідній кількості воду в будинки місцевих жителів, пише Depo.Одеса з посиланням на "УСІ".

Як розповів перший заступник міського голови Вилкове Павло Козинець, через стан очисних споруд та мереж велика частина міста влітку залишається без води. У підсумку, люди використовують неочищену воду з Дунаю.

"Це загрожує спалахами інфекцій. У нас уже були зафіксовані випадки захворювання на холеру. Потрібно вирішувати проблему", - зазначив Козинець.

Віце-мер Вилкове нагадав, що вартість робіт 27 млн ​​грн, яких немає ні в обласному, ні в тим більше міському бюджеті. Тому, щоб підвищити хоча б удвічі подачу води, потрібні нові фільтри.

За словами Павла Козинця, зараз ведеться будівництво вакуумної каналізації, щоб не скидати неочищені стоки в Дунай. Роботи ведуть за рахунок гранатових коштів в рамках реалізації масштабного інвестиційного екологічного проекту "Інвентаризація, оцінка та зменшення впливу антропогенних джерел забруднення Нижньодунайського регіону України, Румунії і Республіки Молдова"

Але всі ці заходи будуть марними, якщо люди не отримають в найнебезпечніший час - влітку - чисту воду.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса