В Одеский порт прибув перший у 2019-му круїзник

Біля причалу морського вокзалу Одеського порту пришвартувався пасажирський теплохід "Viking Sineus"

Перший у 2019 році круїзник зайшов до Одеського морського порту сьогодні, 24 травня, о 9 годині ранку, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу адміністрації Одеського морського порту.

Лайнер типу ріка-море здійснює перший у цьому сезоні Дніпровсько-Чорноморський круїз. До приморської столиці України судно прибуло зі 187 пасажирами. Усі – громадяни США. Зранку туристи відправилися на оглядову автобусну екскурсію "Панорама Одеси", на післяобідній час запланована екскурсія "Одеські катакомби", увечері – насичена культурна програма.

"Судно зайшло і пришвартувалося точно за графіком – хвилина у хвилину. Сприймаємо це як добрий знак на увесь сезон обслуговування річкових лайнерів", - сказав начальник адміністрації порту Ігор Ткачук. За його словами, цьгоріч на Дніпровсько-Чорноморських круїзах здійснюють рейси два теплоходи – "Viking Sineus" і "Принцеса Дніпра". За графіком у період з травня по вересень включно планується обслужити 15 суднозаходів, що відповідає рівню минулого року.

За неофіційною інформацією, на теплоході "Viking Sineus" до Одеси разом з туристами прибули й представники штаб-квартири компанії Viking Сruises у Базелі (Швейцарія). Мета їх поїздки – суто інспекційна: прослідкувати, щоб стандарти обслуговування пасажирів на судні відповідали високому рівню компанії, а також "подивитись очима туристів" на обслуговування у порту, стан туристичної інфраструктури у самому місті тощо.

Нагадаємо, минулого року круїзний сезон в Одесі завершився наприкінці вересня.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса