ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одеській ОДА відкрився відділ залучення інвестицій в регіон, - Боровик

В Одещину буде залучатися чимало інвестицій для реформування та розвитку усіх галузей
Depo.
17 вересня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua
В Одеській ОДА відкрився відділ залучення інвестицій в регіон, - Боровик
В Одеській ОДА відкрився відділ залучення інвестицій в регіон, - Боровик

В Одеській ОДА відкрито відділ з питань інвестицій та розвитку регіону, пише Depo.Одеса з посиланням на "Репортер".

За словами помічника губернатора Одешини Саші Боровика, з чотирьох тисяч претендентів, які подали свої анкети, було відібрано п'ять керівників: Аліса Голощапова - відділ інвестицій в туристичну галузь, Андрій Дикун - відділ інвестицій в сільськогосподарський сектор, Микола Євстифеєв - відділ інвестицій у транспортний комплекс, Володимир Шемаєв - відділ інвестицій в інфраструктуру і будівництво, Люба Шипович - IT- проекти ОДА.

"Ми не збираємося бути регулятором і наказувати бізнесу, що йому треба робити, ми будемо працювати як банк, який хоче залучити інвестиції в недофінансований регіон, і наша амбіція до кінця року - 3 млрд доларів. Це завдання ляже на плечі цієї команди", - заявив Саша Боровик.

Він також зазначив, що тільки 2% жителів Одеської області турбує питання того, що в регіоні недостатньо інвестицій, але при цьому більше 50% скаржаться на низький рівень зарплат, однак це взаємопов'язані категорії.

"Будь-яка інвестиція, яка входить в Одеську область, повинна принести до 20% річних. Це досить серйозна математика, тому що я можу, як інвестор, йти до Словаччини та Хорватії, де умови кращі, але ринок менше. В Одесі є ряд переваг, яких немає в Україні, - вона надає порт входу в материкову частину і є різні комбінації, наприклад, цікаве з'єднання Батумі-Одеса, коли з азіатських країн колишнього Радянського Союзу можна привозити товари як в Україну, так і далі в Європу. Слід тільки прибрати корупцію і бюрократію, адже у нас в регіоні є землі, хороший клімат, а в інфраструктурі роботи непочатий край», - заявив Саша Боровик.

Також було зазначено, що на даний момент інвестори найбільше зацікавлені в дорогах, морських портах та аеропортах.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.