ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В одеській мерії прокоментували ситуацію зі школами для жителів "Райдужного"

Одеська міська рада настійно рекомендує мешканцям ЖК "Райдужний" звертатися з проблемних питань до селищної ради та до Овідіопольської РДА

Depo.
13 липня 2018 18:21
ФОТО: depo.ua

Інфраструктура, в у тому числі соціальна, приміських територій Одеси - це питання компетенції селищних рад та районних держадміністрацій. Як пише Depo.Одеса, про це повідомили у прес-службі Одеської міськради.

В мерії розповіли історію виникнення житлового масиву "Райдужний". Його будівництво розпочалося в 2007 році на території Таїровського селищної ради Овідіопольського району компанією ТОВ "Руником-Стройнівест" (28 га). План забудови розрахований на будівництво 56 будинків, на даний момент побудовано 26 будинків і будівництво триває.

"Одеська міська рада неодноразово звертала увагу на те, що масова висотна житлова забудова територій, суміжних з кордоном Одеси, ведеться без урахування інженерно-транспортної та соціально-побутової інфраструктур міста-мільйонника. Підключення таких будівельних об'єктів до інженерних мереж міста ставить під загрозу забезпечення ресурсами міських територій і може привести до аварійних ситуацій", - йдеться у повідомленні.

В мерії зазначили, що особливо гострою є проблема забезпечення мешканців суміжних територій місцями в міських дитсадках та школах, медичним обслуговуванням в поліклініках і амбулаторіях. "Так, компанія-забудовник ЖК "Райдужний" обіцяла побудувати для мешканців житлового масиву поліклініку, дитячий садок і школу. Однак до сих пір основне навантаження з цих питань лягає на міські установи освіти і охорони здоров'я", - підрекслили в мерії.

Нагадаємо, сьогодні жителі "Райдужного" перекривали в Одесі дорогу з вимогою, щоб їхні діти ходили до одеських шкіл.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook