ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В одеській мерії нарешті розробили правила користування пляжами

Директор юридичного департаменту Інна Поповська під час засідання комісії з питань законності представила нові правила користування пляжами, які в мерії розробляли останні роки

Depo.
7 грудня 2018 11:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

За словами Інни Поповської, у документі чітко розмежовуються природні і штучні пляжі. Так, природні пляжі здавати в оренду буде заборонено. Зміст таких пляжів буде забезпечувати міська рада за допомогою комунальних підприємств. Штучні пляжі будуть розділені на дві групи: муніципальні і орендовані. Муніципальні пляжі також не можна буде здавати в користування, але для їхнього збирання чиновники повинні будуть визначити керуючу компанію. Низка пляжів буде здаватися в користування за договором оренди.

Також Інна Поповська підкреслила, що за нові правила передбачають для орендарів багато зобов'язань. Крім цього, на цих пляжах повинно бути не менше 40% вільної території. При цьому для пільгової категорії населення послуги пляжного сервісу повинні бути безкоштовні.

Слід зазначити, що розміщення малих архітектурних форм (шезлонги, урни, навіси від сонця) буде стверджувати міськвиконком для кожного пляжу окремо.

Нагадаємо, Одеса заробила на оренді пляжів 6 мільйонів.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook