ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В одеській інфекційній лікарні розпочався ремонт (ФОТО)

Капітальний ремонт проводиться у відділенні №4 Одеської міської клінічної інфекційної лікарні що на Пастера

Depo.
11 жовтня 2018 09:51
ФОТО: depo.ua

Для проведення ремонтних робіт, замовником якого є управління капітального будівництва Одеської міськради, виділили кошти із міського бюджету. Про це повідомляє Depo.Одеса із посиланням на Департамент охорони здоров'я Одеської міської ради.

Під час повного капітального ремонту корпусу планують замінити покрівельне покриття, встановити сучасні енергозберігаючі вікна, змонтувати внутрішні перегорідки, покласти плитку, а також провести малярно-штукатурні роботи та замінити всі інженерно-технічні комунікації.

Після завершення капітального ремонту до будівель збираються перевести приймальне відділення, що дасть можливість продовжити подальшу реконструкцію історичних корпусів інфекційної лікарні.

"Раніше в міській інфекційній лікарні були побудовані і оснащені сучасним медичним обладнанням нові Боксовані корпуси для пацієнтів з крапельними і особливо небезпечними інфекціями, обладнані під'їзди для машин "швидкої допомоги", упорядкована територія. Також в інфекційній лікарні були проведені роботи по реконструкції дренажної каналізації і будівництва захисних споруд на об'єкті очисних споруд", - зазначили в прес-службі.

Довідка

Одеська міська клінічна інфекційна лікарня розташована за адресою: вул. Пастера, 5/7. Це єдиний лікувальний заклад, який надає стаціонарну допомогу інфекційним хворим міста і області, найстаріший лікувальний заклад міста і одна з перших кам'яних будівель в Одесі. Заснована в 1802-1804 рр. з ініціативи герцога де Рішельє. Побудована за проектом архітекторів Тома де Томон і Франца Фраполлі.

Історичні будівлі лікарні є пам'ятками архітектури, а циркульний корпус - пам'ятка архітектури національного значення.

Реконструкція інфекційної лікарні була розпочата в 2010 році. У 2011 році роботи по реконструкції були припинені в зв'язку з відсутністю фінансування і поновилися лише в 2014 році.

Нагадаємо, на капітальний ремонт відділення №4 в інфекційній лікарні мерія виділила 17 мільйонів гривень.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook