В одеській дитячій лікарні відкрили сучасне відділення реанімації

У дитячій міській клінічній лікарні №3 у Суворовському районі після капітального ремонту відкрили модернізоване відділення дитячої інтенсивної терапії сучасного європейського рівня

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу одеської мерії.

Відділення інтенсивної терапії розраховане на шість ліжок для дітей віком від 29 днів до 18 років з усіх районів Одеси, зокрема з Будинків дитини, дитячих притулків, шкіл-інтернатів. За необхідності потужність відділення може бути збільшена до 10 місць.

У відділенні не тільки провели капітальний ремонт, а й обладнали комфортабельні палати багатофункціональними реанімаційними ліжками для дітей молодшого та старшого віку. Ліжка укомплектовали протипролежневими матрацами. 

Для відділення закупили новітнє медичне обладнання вищого класу, яке відповідає світовим стандартам надання медичної допомоги у відділеннях інтенсивної терапії. Лікарня отримала апарати штучної вентиляції легенів "Hamilton C3" і "Hamilton C1" виробництва Швейцарії з функцією інтелектуальної вентиляції.

Для моніторингу життєво важливих показників дітей придбали сучасну станцію контролю і відображення показників роботи дихальної та серцево-судинної систем. Дані виводяться на монітор цілодобового поста спостереження, де медики можуть своєчасно помітити зміни в показниках дихання і кровообігу пацієнта для оперативного реагування на екстрені ситуації.

У числі нового обладнання й дефібрилятори для екстреної реанімації при порушеннях серцевого ритму, аналізатор газів крові для діагностики і корекції метаболічних порушень у дітей.

Нагадаємо, в Єврейській лікарні ремонтують головний корпус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook