UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

В Одесі збираються підняти тариф на тепло на 58-72%

Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"  має намір повністю переглянути діючі тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії для всіх споживачів та послуги з централізованого опалення для населення

Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться в оголошенні комунального підприємства, розміщеного на офіційному сайті Одеської міськради.

У КП зазначили, що тарифи, які зараз діють, були введені 7 листопада 2016 року. З того часу зросли ціни та енергоносії та витрати на заробітну плату працівникам підприємства. Зокрема, природний газ здорожчав з 6 809,64 грн за 1000 куб. м до 8 361, 85 грн за 1000 куб м, тарифи на енергоносії збільшилися з 2,24 грн за 1 кВт/год до 2,64 грн за 1 кВт/год, тариф на послуги водопостачання виріс у 2,1 рази - з 3,82 грн за 1 куб м до 11,82 грн за 1 куб м. Також у складі діючого тарифу середня заробітна плата передбачена на рівні 4442 грн у місяць, а фактична складає 8446 грн у місяць. Рівень відшкодування діючими тарифами на теплову енергію витрат підприємства склав 78,5%.

На підприємстві провели розрахунки нових тарифів, згідно з якими за централізоване опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії оплата має складати 52,92 грн, у той час як зараз - 30,76 грн, а у житлових будинках, обладнаних приладами обліку теплової енергії - 1888,67 грн за 1 ГКал, зараз - 1229,2. Таким чином, тариф зросте на 72% для мешканців житла, у якому не встановлені прибори обліку тепла, та на 58% у будинках та квартирах, обладнаними такими приборами.

Поки що тарифи у дію не вводяться. Жителям міста пропонують звертатися з пропозиціями та зауваженнями щодо нових тарифів до керівництва протягом семи календарних днів з дати опублікування оголошення, тобто, відсьогодні, 8 листопада. Контакти для звернень: вул. Балківська, 1-б. Електронна пошта: office@teplo.od.ua.

Нагадаємо, опалювальний сезон в Одесі розпочався 22 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook