ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі затвердили скандальне будівництво

Територія біля Аркадії буде забудована
Depo.
6 жовтня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua
В Одесі затвердили скандальне будівництво
В Одесі затвердили скандальне будівництво

Район біля одеської Аркадії завжди був цікавим для інвесторів-забудовників. Черговий проект про забудову затверджено зі скандалом, пише Depo.Одеса, зсилаючись на "Траса Е-95".

5 жовтня в Приморській райадміністрації обговорили детальний план території (ДПТ) в межах вул. Генуезької, вул. Піонерській, Французького бульвару та Гагарінського плато. В цілому площа склала 95 га.

ДПТ був розроблений ТОВ "Алькабір-Строй". Він передбачає будівництво ряду житлових будинків висотою до 100 метрів і громадських будівель. За інформацією ЗМІ, будувати висотки буде компанія бізнесмена Аднана Кивана.

На слухання прийшло набагато більше людей, ніж може вмістити актовий зал райадміністрації. З присутніх багато хто нагадував "тітушек". Обговорити ДПТ в спокійній обстановці не вдалося.

Крім того, на слуханнях не проводилася реєстрація учасників, які не видавалися мандати і не перевірялися паспорта. Нагадаємо, за законом голосувати на подібних слуханнях можуть лише люди з одеською пропискою.

Голова управління охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної адміністрації Володимир Мещеряков, у свою чергу, заявив, що слухання незаконні, оскільки не була дотримана процедура, а саме:

"Лист з проханням дати вихідні дані на розробку цього об'єкта ми отримали 1 жовтня. Протягом 20 днів ми повинні дати вихідні дані для проектування, потім проектувальник і головний архітектор повинні прочитати їх, скласти завдання на проектування і потім тільки починати. Ми не видали вихідні дані, тому цей захід не може бути громадськими слуханнями. З погляду законів це ненормальна ситуація. Процедура абсолютно не було дотримано ", - сказав В.Мещеряков.

Більше актуальних новин з життя міста можна знайти на Depo.Одеса