ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі з'явився перший парклет

Конструкцію для відпочинку встановили на вулиці Польській біля будинку №12

Depo.
4 грудня 2017 09:18
ФОТО: depo.ua

Перший в місті парклет - вільний простір від припаркованих автівок, встановили на перетині вулицб Польської та Буніна на минулому тижні. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на OdessaPub.

Ініціатор - одесит Павло Панфілов. Він розмістив ідею на краудфандінговой платформі "Моє місто", але пізніше проектом почала займатися Марія Смирнова. Дівчина розробила кілька варіантів майбутньої конструкції ще в травні, щоб городяни могли проголосувати за вподобаний проект. Тоді одесити віддали перевагу двом варіантам, які і лягли в основу нинішнього проекту.

Ініціативу підтримали 36 однодумців - вже в серпні були зібрані необхідні 12 000 грн. Кілька тижнів потрібні були на закупівлю матеріалів, ще три тижні конструкцію збирали на території одного з одеських заводів, обробляли деревину антисептиком і розчинами, які убезпечать парклет від пожежі.

Балансоутримувача парклету поки не визначили, але зараз за ним наглядатимуть співробітники магазину, що знаходиться поруч. А з усією необхідною документацією для установки Марії допомагав "Фонд розвитку Одеси".

"Для установки такої конструкції необхідно узгодження з радою по дизайну, управлінням благоустрою та екологічної безпеки департаменту муніципальної безпеки, Приморської райадміністрації", - каже директор організації Юлія Пархоменко.

Depo.Одеса писав, що у місті може з'явитися алея сакур.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса