ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі з'явиться вулиця головнокомандувача УПА Шухевича

В Оденській області відбудеться заключний етап декомунізації
Depo.
13 травня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua
В Одесі з
В Одесі з'явиться вулиця головнокомандувача УПА Шухевича

Як передає Depo.Одеса з посиланням на "048.ua", в Одеській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласної робочої групи з питань організаційного забезпечення виконання Закону України "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки".

Засідання пройшло під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Соломії Бобровської, за участю членів робочої групи та представників громадськості. Також на заході були присутні учасники антитерористичної операції, один з яких брав участь в героїчній обороні Донецького аеропорту.

На засіданні робочою групою були розглянуті пропозиції представників громадськості та громадян, які приймалися обласною державною адміністрацією протягом останнього місяця, з перейменування районів в містах, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, набережних, мостів або інших об'єктів топоніміки населених пунктів області, назви яких включають в себе символіку комуністичного тоталітарного режиму.

За результатами розгляду робочою групою прийнято рішення про підготовку проекту розпорядження про перейменування тих об'єктів топоніміки, за якими відповідно до закону органами місцевого самоврядування пропозиції не були надані вчасно.

Так, зокрема, в Одесі з'являться вулиці Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, який тут проходив курс лікування в санаторії "Лермонтовський", козацького воєначальників Семена Палія, який розбив татар на території сучасного Пересипу, Героїв Небесної сотні і т.д.

Нагадаємо, що вчора на Одещині Котовськ перейменували в Подільск.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса