ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі виявили оптову партію елітного контрафакту на один мільйон гривень

Всього правоохоронці вилучили 5122 пляшки імпортних алкогольних напоїв на суму більше одного мільйона гривень
Depo.
19 вересня 2015 17:58
ФОТО: depo.ua

Співробітники Одеського обласного Управління протидії злочинам у сфері економіки спільно з прокуратурою Одеси виявили складське приміщення, де зберігалася велика партія небезпечної алкогольної продукції відомих торгових брендів. Дана продукція призначалася для подальшої реалізації на ринках і в торгових мережах області, пише Depo.Одеса.

Про це повідомляє прес-служба облУВС.

В Одесі виявили оптову партію елітного контрафакту на один мільйон гривень - фото 1

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 227 (умисне введення в обіг на ринку України небезпечної продукції) Кримінального кодексу України.

В Одесі виявили оптову партію елітного контрафакту на один мільйон гривень - фото 2

У ході санкціонованого обшуку в складському приміщенні правоохоронними органами було виявлено велику кількість імпортних алкогольних напоїв відомих торгових брендів без марок акцизного збору України. Встановлено, що дана продукція була ввезена на територію України контрабандним шляхом.

В Одесі виявили оптову партію елітного контрафакту на один мільйон гривень - фото 3

У результаті недопущення в оборот вищевказаної безакцизну алкогольної продукції правоохоронцями було попереджено нанесення державі матеріального збитку на суму 144,5 тисячі гривень у вигляді несплати вартості акцизного збору.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.