ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі відкриють меморіал бійцям, які загинули в АТО

Сімдесят депутатів міськради Одеси проголосували за створення та установку "Меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули в зоні проведення АТО"
Depo.
28 липня 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
В Одесі відкриють меморіал бійцям, які загинули в АТО
В Одесі відкриють меморіал бійцям, які загинули в АТО

На позачерговій сесії депутати міської ради підтримали рішення про створення комісії для розробки і установки "Меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули в зоні проведення АТО". "За" проголосували 70 обранців, пише Depo.Одеса.

Перед голосуванням автор подання депутат Олександр Остапенко зазначив крайню важливість цього рішення для міської громади.

"На сході нашої країни йде гібридна війна - щодня з'являється інформація, як з сусідньої держави на танках приїжджають "туристи". Українські солдати, у тому числі жителі Одеси та області, віддають свої життя. Наш моральний обов'язок - увічнити їх пам'ять", - заявив він.

Також за словами депутата, меморіал може стати центром патріотичного виховання.

Не обійшлося без протидії даної ініціативи. Так, депутат фракції "Батьківщина" Григорій Кваснюк назвав військові дії на сході країни "громадянською війною" і виступив за встановлення спільного пам'ятника всім жертвам конфлікту. Під час виступу волонтери, що знаходяться в залі, спробували перекричати "родінців".

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.