ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі відкрили центр лікування інвалідів та учасників АТО

На базі лікарні № 5 в Одесі створено міський центр лікування, диспансеризації та реабілітації інвалідів війни і учасників антитерористичної операції
Depo.
25 травня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua

На базі лікарні № 5 в Одесі створено міський центр лікування, диспансеризації та реабілітації інвалідів війни і учасників антитерористичної операції, пише Depo.Одеса з посиланням на "Вікна-Одеса".

Директор муніципального департаменту охорони здоров'я Ігор Шпак сьогодні на брифінгу заявив, що в центрі зможуть отримати медичну допомогу учасники та інваліди Великої Вітчизняної і афганської воєн, а також бійці, поранені в зоні АТО.

Як розповіла заступник головного лікаря лікарні Олена Калиновська, ціль створення центру - поліпшення якості життя літніх ветеранів та відновлення втраченого здоров'я учасників АТО, зниження рівня інвалідизації цієї групи. За словами фахівця, створюється локальна мережа, в яку входять центри соціальної допомоги, центр первинної медико-санітарної допомоги та лікарня № 5. У кожному центрі первинної медсанпомощі є списки пацієнтів, що входять в цільову групу. За даними соцпрацівників, таких людей в Одесі 1 тис. 584. Більшість - літні, вони не отримують достатньо уваги. 

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса