ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі відбулося перше судове засідання по суті у справі Труханова

У Малиновському районному суді м. Одеси розглядається кримінальне провадження у відношенні Одеського міського голови Геннадія Труханова та інших посадових осіб, обвинувачених у заволодінні коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах за попередньою змовою групою осіб

Depo.
14 листопада 2018 18:38
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 14 листопада, розпочався судовий розгляд кримінального провадження, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу суду.

На початку, колегія суддів поставила на обговорення питання щодо думки учасників процесу про проведення прямої трансляції судового засідання на сайті Судова влада України. Всі учасники не заперечували. Колегія суддів, порадившись на місці, ухвалила рішення щодо транслювання судового засідання.

Під час підготовчого судового засідання, один із захисників обвинуваченого заявив клопотання щодо надання йому умов для здійснення своїх процесуальних прав та просив зменшити кількість ЗМІ у судовому процесі.

Сьогодні, у судовому засіданні головуючий повідомив: "Жодних обмежень в ході судового розгляду для ЗМІ не буде".

Також, у судовому засіданні сторона обвинувачення почала оголошувати обвинувальний акт.

У зв'язку із закінченням робочого часу було оголошено перерву. Наступне судове засідання призначено на 23 листопада о 10:00.

Нагадаємо, Малиновський суд вів пряму транляцію судового засідання.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook