ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі вибирали найкращу ідею створення пам'ятника Героям Небесної Сотні

Також членами засідання було ухвалено положення про журі конкурсу
Depo.
20 січня 2017 17:07
ФОТО: depo.ua
В Одесі вибирали найкращу ідею створення пам
В Одесі вибирали найкращу ідею створення пам'ятника Героям Небесної Сотні

Як передає Depo.Одеса, у прес-службі Одеської обласної ради повідомили, що голова обласної ради взяв участь у засіданні конкурсної комісії на кращу проектну пропозицію спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні в Одеській області.

Конкурс оголошується з метою пошуку кращого концептуального проекту спорудження пам’ятника Героям Небесної Сотні у сквері Героїв Небесної Сотні, перед першим адміністративним будинком Одеської обласної ради за адресою: просп. Шевченка, 4 у місті Одеса з розв’язанням архітектурного та містобудівного завдання, з принципово іншим ідейним наповненням, яке базується на демократичних цінностях, національних інтересах і європейському виборі нашої держави, виборених Майданом та Революцією Гідності у грудні 2013-лютому 2014 років.

В Одесі вибирали найкращу ідею створення пам'ятника Героям Небесної Сотні - фото 1

Також членами засідання було ухвалено положення про журі конкурсу.

Члени комісії дійшли висновку продовжити термін проведення конкурсу та запросити до участі у конкурсі окремих фахівців, авторські колективи в галузі архітектури, скульптури, дизайну, образотворчого мистецтва, які на день його оголошення здобули освіту за відповідними спеціальностями, студенти профільних навчальних закладів Одеської області та інших регіонів України.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса