В Одесі турист із Києва врятував дитину, що впала у візку у море

Журналісти знайшли хлопця, який витяг із холодної води малюка та його матір в Аркадії

Сміливцем, який врятував дитину та її матір, виявився 30-річний киянин Олександр Крамар, який працює дизайнером-плакатистом, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на ІА "Бессарабія INFORM".

За його словами, він приїхав в Одесу буквально на кілька днів - "побачити весняне море". Під час прогулянки на велосипеді по Аркадії на пляжі хлопець побачив падаючий у воду візочок та жінку, яка стрибнула за ним слідом. "Я підбіг до пірсу (там вже стояли хлопець з дівчиною, які нам потім дуже сильно допомогли) і стрибнув у воду. Коли я виринув, то побачив, що мама на той момент вже тримала на руках дитину. Вона дуже плакала - я розумів, що це навіть добре, це означає, що вона жива. Ми передали дитину тим, хто стояв на пірсі. Вони молодці - одразу її почали кутати, відігрівати. А ми удвох з матір'ю стали вибиратися з моря уздовж пірса. На той час підійшли ще люди, які допомогли нас витягнути. Коляска потонула. Разом з нею у воді опинилася і сумка цієї жінки з документами. Вона просила їх дістати, але їх знесло від нас десь на 15 метрів і я не зміг туди плисти", - розповідає Олександр.

Він додав, що найголовнішим для нього було те, щоб дитину з матір'ю якнайшвидше забрала і обігріла "швидка допомога", яку викликали очевидці. Він також високо оцінив рішучість і реакцію мами, яка, ані хвилини не замислюючись, стрибнула в крижану воду - завдяки оперативності її дій і вдалося врятувати малюка, вважає хлопець. А ось байдужість окремих відпочивальників на пляжі, на очах у яких відбувалися всі описані події, здалося Сашкові дивним і дуже сумних.

Нагадаємо, днями в Одесі з пірса здуло у море візочок з малюком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса