ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі цього літа спостерігається масовий наплив туристів

Туристи стікаються до Одеси. Не вистачає потягів
Depo.
15 липня 2015 15:09
ФОТО: depo.ua
В Одесі цього літа спостерігається масовий наплив туристів
В Одесі цього літа спостерігається масовий наплив туристів

"В Одесі є показові моменти - перша Привоз. Це індикатор. За говору і питань чутно туристів - звідки вони приїхали. Другий індикатор - стілець у Міському саду. Якщо стоїть черга, щоб сфотографуватися на 12-му стільці, значить сезон таки є. Так ось в ці дні чергу становить 60-80 чоловік. Плюс пляжі. Навіть у будні дні пляжі в Одесі, в Затоці і в Сергіївці забиті, напевно, так, як було в середині 80-х років ", - заявив директор Центру туризму "Південна ліга" Фазіль Аскеров, пише Одеса.depo.ua.

"Особлива біда з тим, щоб дістатися до Одеси - немає квитків з усіх напрямків у наше місто. Ми написали листи в Міністерство інфраструктури - попросили пустити додаткові потяги з Дніпропетровська, Києва із Західної України ", - констатує Аскеров.

За його словами, багато туристів з Молдови, Білорусі, Польщі, України і стали приїжджати перші туристи з Росії - бронюють номери в готелях, хтось їде до родичів.

"Чітко є динаміка того, що туристів цього року буде більше, ніж у минулому, рази в два. Вже забитий сегмент на вересень-жовтень - бронюють номери в готелях на бізнес-форуми, семінари, тренінги ", - розповів Аскеров.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.