ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі цигани-переселці з Донбасу лупцюють журналістів та поліцейських

На Куликовому полі переселенці напали на журналіста, який хотів взяти в них інтерв'ю
Depo.
17 вересня 2015 08:54
ФОТО: depo.ua
В Одесі цигани-переселці з Донбасу лупцюють журналістів та поліцейських
В Одесі цигани-переселці з Донбасу лупцюють журналістів та поліцейських

Переселенці-цигани з Донбасу побили в Одесі на Куликовому полі знімальну групу "Первого городского" каналу і прибулих поліцейських. Після переговорів з поліцейськими частина нападників обіцяла виправитися і більше не хуліганити, пише Depo.Одеса з посиланням на "Взгляд из Одессы".

В Одесі цигани-переселці з Донбасу нападють на журналістів та поліцейських - фото 1

Одна з постраждалих розповіла, що вони хотіли допомогти біженцям: "Ми приїхали на Куликове поле, щоб зняти сюжет про те, як живуть біженці в наметовому містечку. Ми хотіли людям дійсно допомогти, розголосити всю цю ситуацію, але в нас почали кидатися камінням і палицями, штовхали оператора і пошкодили камеру. Викликали ми поліцію, і вони теж постраждали - їх теж били. Чекаємо підкріплення".

Один з поліцейських прибулого підкріплення, відправившись до біженців, більшість з яких циганської національності, провів з ними переговори і, розчулившись, повідомив: "Їм ніде жити. Якщо вони не порушують порядок, то затримати і доставити їх до відділення ми не маємо права. Вони обіцяють, що будуть вести себе спокійно і нікого не чіпати".

В Одесі цигани-переселці з Донбасу нападють на журналістів та поліцейських - фото 2

На пропозицію біженцям кореспондента "Погляд з Одеси" взяти паспорти і піти зареєструватися в центрі для переселенців, розташованому через дорогу в приміщенні залізничного вокзалу, послідувала агресія і прохання поліцейського не провокувати зіткнення.

На Куликовому полі в минулому році були розташовані три намети посібників окупантів, в яких вони жили і звідки вони поширювали по Одесі заразу сепаратизму. Міська влада Одеси багато місяців не робила жодних спроб навести порядок і забезпечити місту спокій.

Сьогодні ситуація повторюється і міська влада Одеси знову нічого не роблять.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.