В Одесі суд виправдав двох чоловіків, яких звинувачували у шахрайстві

Колегія суддів Приморського районного суду Одеси винесла вирок відносно двох чоловіків, яких звинувачували у низці злочинів, пов'язаних із відмиванням грошей

Про це повідомляє Depo.Одеса із посиланням на портал "Судова влада України".

Згідно з повідомленням, одного з чоловіків обвинувачували у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 385 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків), частиною другою статті 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства) та частиною другою статті 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Другого чоловіка обвинувачують за частиною п'ятою статті 27(підсобництво), частиною другою статті 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства) та частиною другою статті 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Згідно з матеріалами кримінального провадження, підсудні у 2014 році протиправно заволоділи часткою у розмірі 100% статусного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю, внесли в договір купівлі-продажу та протоколи зборів учасників ТОВ недостовірні відомості, а саме підроблений підпис та почерк одного з засновників ТОВ. Також їх обвинувачують у відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом, які полягали у придбанні частки в розмірі 50% статусного капіталу даного ТОВ.

В той же час, чоловіки свою провину не визнали повністю, і більш того, надали докази того, що обвинувачення – є сфальсифікованим. "Суд, дослідивши та проаналізувавши показання потерпілої, свідків, обвинувачених, письмові докази прокурора, надані на підтвердження інкримінованого чоловікам обвинувачення, письмові докази сторони захисту, показання судових експертів оцінивши їх з точки зору допустимості та належності, судом встановлено, що дані докази не підтверджують причетність обвинувачених до скоєння інкримінованих злочинів", - йдеться у повідомленні.

З огляду на це, колегія суддів ухвалила обвинувачених визнати невинуватими у вчиненні кримінального правопорушення і виправдати їх.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса