В Одесі створять ще два реабілітаційні відділення для людей з інвалідністю (ФОТО)

Мер Одеси провів виїзну робочу нараду з питання розширення міського Центру реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку

В одеську мерію звернулися батьки дітей з важкою формою інвалідності з проханням посприяти в розширенні "Центру реабілітації осіб з відхиленнями психофізичного розвитку", пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Наразі, незважаючи на те, що в останні роки відкрито кілька підрозділів Центру, черга з бажаючих потрапити до амбулаторного відділення становить понад 150 осіб.

Нову філію центру пропонують створити в приміщенні, яке звільнилося після переїзду управління соціального захисту населення Малиновського району з вул. Космонавтів, 27/1 в будівлю нової мерії по вулиці Косівській.

За оцінкою фахівців, приміщення загальною площею 585,9 кв.м. повністю відповідає вимогам для розміщення відділень для людей з інвалідністю: перший поверх, широкі коридори, вдала транспортна розв'язка.

Кабінетна система зручна для розміщення відділення ранньої реабілітації, а розташування поблизу головної будівлі Центру, яка знаходиться на вулиці Івана і Юрія Лип, 3, дозволить організувати підвезення харчування і не створювати харчоблок.

Мер Одеси Геннадій Труханов провів виїзну робочу нараду і поспілкувався з батьками, які виховують особливих дітей.

Труханов доручив керівництву Центру реабілітації розробити технічні умови, а управлінню капбудівництва Одеської міськради почати роботу по розробці проектно-кошторисної документації ремонту приміщень з пристосуванням їх для потреб осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, що управління соцсахисту у Малиновському районі змінило адресу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса