ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі створено Асоціацію розвитку туризму

Асоціація об'єднає більше 100 учасників туристичного ринку
Depo.
14 вересня 2015 14:38
ФОТО: depo.ua
В Одесі створено Асоціацію розвитку туризму
В Одесі створено Асоціацію розвитку туризму

Сьогодні, 14 вересня, біло створено Асоціацію розвитку туризму.Метою нової асоціації стане консолідація зусиль бізнесу, громадськості та обласної влади, пише Depo.Одеса, зсилаючись на "Репортер".

Також увагу приділятимуть розвитку туристичної привабливості всіх районів Одеської області, не тільки приморської зони. Команда Одеської обласної державної адміністрації виступить відносним "лікарем, який допоможе знайти таблетку від важких недуг у сфері туризму", але виступатиме на партнерських правах.

"Каталізатором створення асоціації став цей сезон, який показав нам, що ми не повністю готові до тих обсягів туристів, які отримуємо. Були фантастичні результати - на 33 % відсотка пасажиропотік зріс в серпні порівняно з минулим роком. Нам треба звернути увагу на зпевним регіони з Одеською областю. Ми як авіавузол оцінюємо також 8500000 жителів, які тяжіють до нас", - заявив директор ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Віталій Портянко.

За словами директора Центру туризму "Південна ліга" Фазіля Аскерова, у Одеси великий потенціал залучення нових туристів - на даний момент тут 1200 ресторанів і готелів, 300 готелів, близько 80 діючих служб таксі і 5000 таксистів, близько 100 турагентств, проходить більше 200 щорічних фестивалів.

Більше свіжих та актуальних новин з життя одеситів можна прочитати на Depo.Одеса.