ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі стартували передвиборчі змагання зі спилювання сухих гілок

Кандидати у мери привертають увагу виборців піклуванням про охайність міста
Depo.
2 жовтня 2015 17:49
ФОТО: depo.ua
В Одесі стартували передвиборчі змагання зі спилювання сухих гілок
В Одесі стартували передвиборчі змагання зі спилювання сухих гілок

Напередодні виборів в Одесі кандидати в мери звернули свою увагу на стан дерев міста, пише Depo.Одеса з посиланням на "ОПОРА".

Кандидат у депутати Одеської міської ради від партії чинного міського голови Геннадія Труханова - "Довіряй ділам" - Андрій Терновський похвалився на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук", що посприяв підрізанню сухого гілля аж біля дванадцяти будинків на Фонтанській дорозі.

Спеціальна техніка була прикрашена банером з написом: "Довіряй ділам. Наш депутат Андрій Терновський". 

В Одесі стартували політичні змагання зі спилювання сухих гілок - фото 1

Сухе гілля почали підрізати також і на Молдаванці. Роботи проводили на прохання Олени Фокіної, про що також нагадувала ненав'язлива реклама: "Олена Фокіна. Блок Петра Порошенка "Солідарність".

В Одесі стартували політичні змагання зі спилювання сухих гілок - фото 2

Та станом на 17:00, коли було зафіксовано підрізання гілок, Олена Фокіна не була зареєстрована кандидатом у депутати міськради, оскільки список кандидатів від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Одеська міська виборча комісія зареєструвала цього ж дня після 18-ої години.

Згідно з ч. 2 ст. 54 Закону України "Про місцеві вибори", кандидати мають право розпочати передвиборну агітацію тільки на наступний день після їх реєстрації виборчою комісією.

Згідно з ч.4 ст. 60, забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безкоштовних товарів і послуг.

Більше новин з політичного життя міста можна знайти на Depo.Одеса