ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі співробітниця одного з банків цілий рік грабувала своїх клієнтів

Процес зняття грошових коштів з чужих карток контролювався шахрайкою за допомогою SMS-повідомлень
Depo.
17 січня 2017 12:26
ФОТО: depo.ua
В Одесі співробітниця одного з банків цілий рік грабувала своїх клієнтів
В Одесі співробітниця одного з банків цілий рік грабувала своїх клієнтів

Працівники Причорноморського Управління кіберполіції, спільно зі Слідчим управлінням ГУНП в Одеській області, викрили жінку, яка протягом року незаконно заволодівала грошима клієнтів одного з відділень банку, де вона працювала, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ НП в Одеській області.

Встановлено, що зловмисниця отримувала конверти з кредитними картками та ПІН-кодами клієнтів та, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, переводила чужі грошові кошти у готівку. Отримані незаконним шляхом гроші вона використовувала на власні потреби, в основному розраховуючись за придбані товари та отримані послуги.

З метою контролю за станом рахунків клієнтів банку та приховування слідів кримінального правопорушення, вона вводила у спеціальній банківській програмі неправдиву інформацію про контактні телефони для SMS-інформування. Процес зняття грошових коштів з чужих карток контролювався шахрайкою за допомогою SMS-повідомлень, які вона отримувала на власні мобільні телефони.

«Коли ж клієнт банку звертався до відділення для отримання картки, то равопорушниця вирівнювала баланс картки за допомогою грошей, знятих аналогічним шахрайським шляхом з карток інших клієнтів", - розповідає начальник Причорноморського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України Юрій Виходець.

Досудове розслідування за даним фактом завершене. Жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Всі зібрані матеріали з обвинувальним актом направлені до суду.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса