В Одесі шахраї намагаються продати територію собачого містечка "Догтаун"

Невідомі через ріелторів виставили на продаж 140 соток землі на Дачі Ковалевського

На зображеннях, які супроводжують текст реклами, під забудову нібито відводиться земельна ділянка проекту "Догтауна" в парку меморіалу оборони Одеси "411-я батарея". Про це повідомляє Depo.Одеса із посиланням на "Думську".

Землю пропонують купити за $540 тисяч. "Дача Ковалевського, 146/1, всі комунікації, є освітлення. Ділянка рівна, обгороджений парканом, забудований район, асфальтний під'їзд. Земля в оренді на п'ять років, є всі документи. Дозвіл ДАБК на будівництво котеджного селища", – йдеться в оголошенні.

Ріелтор, що займається продажем земельної ділянки, підтвердила, що дійсно отримала об'єкт на "продаж від власника", якому вона, правда, не може зараз додзвонитися. "Там можна побудувати котеджі, автомийку або готель. Є дозвіл ДАБК", - заявила ріелтор.

У ДАБК про згаданий дозвіл чують вперше. "Це земля Меморіального комплексу, і вона не може нікому передаватися в оренду. Ніяких узгоджень або дозволів ми не видавали. "Догтаун" оформлений як благоустрій, а не будівництво, а земля не відведена і не може бути відведена за законом", - заявив в.о. начальника управління ДАБК Одеської міськради Олександр Авдєєв.

Нагадаємо, "собачий містечко" на краю парку 411-ї батареї обійдеться муніципальної скарбниці в 4,6 млн грн. Гроші виділені в рамках "Громадського бюджету-2018".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса