ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі СБУ прогавила появу сепаратистського каналу

Мова йде не тільки про регіональні ЗМІ, а про відверті антиукраїнські майданчики, які ведуть мовлення з соціальних мереж
Depo.
17 травня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua

На популярному відеохостингу "YouTube" регулярно ведуть антиукраїнську діяльність антиукраїнські та сепаратистські канали, пише Depo.Одеса.

Про це повідомив блогер "Злой Одессит".

В даному випадку мова йде не тільки про регіональні ЗМІ, явно проросійського спрямування, які успішно мімікрували, перетворившись в латентні і обережні рупори "русського міра", а про відверті антиукраїнські майданчики, які ведуть мовлення з соціальних мереж, причому у відкриту.

В даному, конкретному випадку, мова йде про так зване "Одеське Громадське Телебачення" - канал, який створений на відеохостингу "YouTube" 11 січня 2016 року і регулярно видає сепаратистський, антидержавний контент, який не просто потрапляє під славнозвісний "побутовий сепаратизм", але і тягне на строк.

В Одесі СБУ прогавила появу сепаратистського каналу - фото 1

Ведучий каналу не приховує свого обличчя, присутній практично в кожному випуску і не є громадянином іншої держави. Всю інформацію на нього можна знайти в соціальних мережах - відкритих джерелах. Але, незважаючи на відкритість даного каналу, він продовжує вже який місяць поспіль віщати в інтернет просторі, видавши вже більш ніж 80 аматорських, але насичених ненавистю до української державності, відеосюжетів.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса