В Одесі рятуватимуть від закриття школу Столярського

За рішенням Одеського окружного адміністративного суду спеціалізовану музичну школу м. П. С. Столярського мають закрити до усунення порушень, які виявили працівники ГУ ДСНС в Одеській області 

Як повідомляє Depo.Одеса, про це йдеться у рішенні суду, яке опубліковане у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з документом, інспектор ДСНС провів позапланову перевірку споруд за адресою Сабанєєв міст, 1, у 25 червня минулого року. Під час перевірки були виявлені 32 порушення вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та протипожежної безпеки. "Серед виявлених порушень встановлено такі, що впливають на ризик виникнення надзвичайної ситуації, аварії чи пожежі, що можуть спричинити загрозу життю та здоровю людей, а також неможливістю її ефективної ліквідації та рятуванню людей", - йдеться у тексті рішення.

Після повторної перевірки, яку провели інспектори ДСНС у серпні, з'ясувалося, що частина порушень усунута, проте ті порушення, що залишилися, на думку суддів можуть становити небезпеку для життя людей. Таким чином суд задовльнив позов ДСНС та виніс рішення про закриття школи до усунення недоліків.

Школа підпорядкована Міністерству культури. "Незважаючи на те, що навчальний заклад підпорядковується Міністерству культури України та повністю їм фінансується, ми не можемо залишатися осторонь. Школа ім. Столярського - це одна з візитних карток нашого міста, наш культурний форпост. Тому ми в будь-якому випадку, в рамках своєї компетенції, будемо надавати сприяння і допомогу колективу школи", - пообіцяв на своїй сторінці у Facebook мер Одеси Геннадій Труханов. За його словами, учора, 10 січня, він зустрівся з усіма причетними до питання сторонами, у тому числі, з представником ДСНС. "Спираючись на рекомендації даної служби, ми розробимо свою "дорожню карту", щоб максимально прискорити процес вирішення проблеми. І, безумовно, нашим пріоритетом є безпека вихованців, тому всі вжиті заходи будуть в будь-якому випадку відповідати даному пріоритету", - зазначив він.

У свою чергу, "Всесвітній клуб одеситів" звернувся з відкритим листом до міністра культури Євгена Нищука. У листі до керівника міністерства одесити просять звернтути увагу на відомий на весь світ музичний навчальний заклад, який є невід'ємною частиною культурного життя Одеси. "Школа-інтернат ім. П.С. Столярського знаходиться в підпорядкуванні Міністерства культури України. Просимо вас, шановний Євгене Миколайовичу, підтримати найвідоміший навчально-музичний заклад Одеси та України, вирішити питання виділення коштів щодо забезпечення школи необхідними засобами протипожежної безпеки та забезпечити повноцінну роботу школи", - йдеться у тексті, який оприлюднений у Мережі.

Відкритий лист міністру культури Євгену Ніщуку

Фото на головній: Всесвітній клуб одеситів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Мітки: #школа