В Одесі "руді люди" встановили національний обласний рекорд (ФОТО)

Кількість рудих людей, що зібралися в одному місці в один час склала 83 людини, а для встановлення всеукраїнського рекорду треба зібрати понад 100 людей

В Одесі пройшов фестиваль "Руде місто", який прив'язали до Дня міста та пам'яті письменника Георгія Голубенка, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу департаменту культури і туризму Одеської міськради.

Біля Дюка зібралися учасники фестивалю в рудих нарядах, і зафіксували Національний рекорд обласного значення за кількістю рудих людей, що зібралися в одному місці в один час - 83 людини.

Для того, щоб рекорд став всеукраїнським потрібно зібрати більше 100 людей.

Для дітей і дорослих пройшли ігри та вікторини, а всі, хто був у рудому отримали приз - морозиво. Потім обрали королеву рудих - дівчина з найдовшими волоссям, яка вибрала собі короля. Королева Василиса та Король Костянтин очолили парад рудих, який пройшов по Приморському бульвару, Пушкінській та Дерибасівської до міськсаду, де відбувся концерт.

На сцені виступили театр "Олександрит", Олена Палашек виконала рудий гімн, Борис Мамин, Лілія Рутковська з піснею "Руда Одеса", художні колективи.

Нагадаємо, Depo.Одеса писав, що центр Одеси перетвориться на "Руде місто".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса