ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі розпочали ремонт вулиці Хуторської

Стан доріг вулиці є критичним
Depo.
9 жовтня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua
В Одесі розпочали ремонт вулиці Хуторської
В Одесі розпочали ремонт вулиці Хуторської

Капітальний ремонт розпочато на вулиці Хуторській, а саме - на ілянці від Хуторського провулку до залізничного переїзду, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Критичний стан дорожнього полотна нагадав про необхідність проведення капітального ремонту. 

"Проведення капітального ремонту вулиці Хуторський дозволить збільшити пропускну спроможність автотранспорту, що прямує з Суворовського і Малиновського районів за напрямками: Крива Балка, селище Усатове, Нерубайське, Велика Балка, а також забезпечить безпечне пересування пішоходів", - відзначили в прес-службі міськради.

На замовлення міськуправління дорожнього господарства була розроблена проектно- кошторисна документація, проведена експертиза і оголошений тендер, за результатами якого визначена підрядна організація, яка відремонтує дорогу.

У складі ремонтних робіт: укладання нового асфальтобетонного покриття тротуару протяжністю 692 п.м; пристрій нового асфальтобетонного покриття проїзної частини в обсязі 17787 кв. м. Проектом також передбачена установка трьох нових зупинкових комплексів. Всі роботи проводяться за рахунок коштів міського бюджету.

Актуальні та свіжі новини з життя одеситів можна знайти на Depo.Одеса