ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі пройде тиждень професійної моди

Одеса зустріне тиждень моди Odessa Fashion Week, який пройде на Одеській кіностудії
Depo.
11 вересня 2015 13:23
ФОТО: depo.ua
В Одесі пройде тиждень професійної моди
В Одесі пройде тиждень професійної моди

У середині жовтня в Одесі пройде перша професійна тиждень моди Odessa Fashion Week. Про особливості проведення модного заходу розповіла засновник Ukrainian Fashion Academy і організатор Odessa Fashion Week Заріна Семенюк, пише Depo.Одеса з посиланням на "Одеса Медіа".

Семенюк зазначила, що метою створення Odessa Fashion Week є просування українських торгових марок і дизайнерів одягу, взуття та аксесуарів на локальний і міжнародний ринки.

"Ми хочемо популяризувати модну індустрію, відкрити нові імена і просто підтримати молодих дизайнерів", - підкреслила Заріна Семенюк.

На захід, який буде проходити в Південній Пальмірі з 15 по 18 жовтня на території Одеської кіностудії, організатори запросили не тільки представників ЗМІ, але і критиків в області моди і клієнтів модних будинків і брендів.

Заріна Семенюк також акцентувала увагу на тому, що окрім показів колекцій, протягом тижня моди будуть проходити майстер-класи від успішних журналістів, редакторів, дизайнерів і фотографів, а також відбудеться конкурс серед молодих дизайнерів.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.