ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі пройде перший Міжнародний дитячий кінофестиваль "NEXT"

Щодня юні одесити та гості нашого міста зможуть подивитися українські картини і глядацькі світові хіти для дітей і сімейного перегляду
Depo.
11 січня 2016 14:58
ФОТО: depo.ua
В Одесі пройде перший Міжнародний дитячий кінофестиваль "NEXT"
В Одесі пройде перший Міжнародний дитячий кінофестиваль "NEXT"

З 15 по 17 січня 2016 року у Одеській кіностудії в кінозалі "Інотеатр", в Арт-центрі імені Віри Холодної (малий кінозал та інші локації студії) відбудеться Перший Міжнародний дитячий кінофестиваль "NEXT", пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Щодня юні одесити та гості нашого міста зможуть подивитися українські картини і глядацькі світові хіти для дітей і сімейного перегляду.

В рамках І Міжнародного дитячого кінофестивалю "NEXT" організовані дві програми: міжнародний конкурс і позаконкурсна програма національного кіно.

Крім професійного журі, на фестивалі "NEXT" працюватиме дитяче журі, яке визначить фільм глядацьких симпатій серед всіх представлених стрічок - як у міжнародному конкурсі, так і у позаконкурсній програмі національного кіно.

У програмі фестивалю представлена ​​насичена кіноосвітня програма Next-school. Юні глядачі зможуть побачити так зване закулісся кінозйомок. Члени міжнародного журі, гості фестивалю з різних країн - режисери, актори і продюсери - проведуть 16 майстер-класів.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса