В Одесі відбудеться науковий форум

У програму розваг форуму увійшла наукова битва "Science Slam"

23-24 червня в Одесі буде проходити перший всеукраїнський форум молодих вчених "Summer Young Scientists Forum 2016", пише Depo.Одеса з посиланням на "Думская.net".

Понад 150 молодих співробітників провідних НДІ та ВНЗ з Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Одеси та інших міст зберуться, щоб шукати шляхи вирішення актуальних для вітчизняної науки питань і розвивати наукове молодіжної спільноти країни.

Відкривати форум і поспілкуватися з молодими вченими приїжджає голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олександр Співаковський. Учасників заходу чекають круглі столи, дискусії, спілкування з представниками влади та наукоємного бізнесу. Не обійдеться і без інтелектуального відпочинку. У програму розваг форуму увійшла наукова битва "Science Slam".

"Подібний форум просто необхідний нашій країні. В умовах, коли держава планомірно скорочує підтримку науки, вчені повинні самі ставати активними учасниками позитивних змін. Учасники форуму зможуть отримати інформацію про стажування, конференціяї, гранти, фонди підтримки наукових досліджень, налагодити корисні зв'язки між організаціями, які вони представляють, і просто завести нових друзів", - вважає голова ради молодих вчених, кандидат біологічних наук Світлана Декіна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"