ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Одесі пройде міжнародний ІТ-форум

На вихідних в Одесі пройде ІТ-форум "Black Sea SummIT 2015"
Depo.
16 вересня 2015 16:11
ФОТО: depo.ua
В Одесі пройде міжнародний ІТ-форум
В Одесі пройде міжнародний ІТ-форум

В Одесі, 19 вересня, пройде міжнародний IT-форум "Black Sea SummIT 2015", який відвідають більше 500 представників світової IT-індустрії з Польщі, Естонії, Швеції, Ізраїлю, Великобританії, США та України, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Одеса - одне з найбільших міст і центр міжнародної діяльності України. У 2015 році за версією міжнародного видання Forbes Одеса очолила рейтинг найсприятливіших міст для ведення бізнесу в нашій країні.

Разом з Дніпропетровськом, Львовом, Харковом і Києвом Одеса утворює "велику п'ятірку" з найбільш розвиненою IT-інфраструктурою.

Тому саме тут з ініціативи та за підтримки Одеської міської ради 19 вересня пройде міжнародний IT-форум "Black Sea SummIT 2015", який відвідають більше 500 представників світової IT-індустрії з Польщі, Естонії, Швеції, Ізраїлю, Великобританії, США та України.

Мета форуму - об'єднати IT-індустрію, показати інвестиційну привабливість Одеси, налагодити співпрацю між іноземними інвестиційними фондами і місцевим бізнесом.

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.